Artvin Havadis

Artvin’de “Kış Nefesi“ adlı ekoturizm tanıtım etkinliği yapıldı

KIŞ AYININ GELMESİYLE DOĞA SEVERLER VE FOTO TUTKUNLARI ARTVİN’E AKIN ETTİ. ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN “ KIŞ NEFESİ EKOTURZİM” EKİNLİĞİNE SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ VE TÜRKİYE FOTOĞRAFÇILAR DERNEK ÜYELERİ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ.

Artvin’de “Kış Nefesi“ adlı ekoturizm tanıtım etkinliği yapıldı
163 views
21 Ocak 2022 - 11:10

Kış ayının gelmesiyle doğa severler ve foto tutkunları Artvin’e akın etti. Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kış Nefesi Ekoturzim” ekinliğine sosyal medya fenomenleri ve Türkiye Fotoğrafçılar Dernek üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

Artvin Çoruh Ekoturizm güzergahı, Kafkasör Yaylası ve Hatila Vadisi Cam Terasında foto safari yaparak “Kış Nefesi Ekoturizm” tanıtım etkinliğine katılan dağa tutkunları fotoğraf ve video çekimi yaparak kentin turizme katkı sağladılar.

Orman Genel Müdürlüğünün katkılarıyla düzenlenen etkinliğe, sosyal medya fenomenleri ve Türkiye Fotoğrafçılar Dernek Üyelerini katıldı. Orman Bölge Müdürü Dr. Mimar Sinan Özkaya, ekoturizm güzergahından florasından, biyolojik çeşitlilik, ormanlık alan ve güzergah boyunca fotoğraflanacak olan bazı önemli noktalar hakkında bilgi verdi.

Daha sonra katılımcılar ekoturizm güzergahında yürüyüş yaparak fotoğraf ve video paylaşımında bulundular. Ardından Kafkasör yaylası ve Hatila vadisi cam terasa giderek, Artvin’de Kartpostallık kış görüntüleri yakaladılar.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.