Artvin Havadis

Artvin’de minik ayı yavrusunun ağaçtaki sinirli görüntüsü ve ağaçtan inişi cep telefonu kameralarına yansıdı

ARTVİN’İN YÜKSEK KESİMLERİ BU YIL KURAK GEÇİNCE, AÇ KALAN AYILAR YERLEŞİM YERLERİNE İNMEYE DEVAM EDİYOR. ŞAVŞAT İLÇESİNDE YAVRU BİR AYI AĞAÇTA GÖRÜNTÜLENDİ. ÇEVREDEKİLERİ FARK EDEN YAVRU AYININ AĞAÇTAN HIZLICA İNMESİ ETRAFTA BULUNANLAR TARAFINDAN CEP TELEFONU KAYIT ALTINA ALINDI.

Artvin’de minik ayı yavrusunun ağaçtaki sinirli görüntüsü ve ağaçtan inişi cep telefonu kameralarına yansıdı
14 views
15 Haziran 2021 - 11:50

Artvin’in yüksek kesimleri bu yıl kurak geçince, aç kalan ayılar yerleşim yerlerinin yakınlarına inmeye devam ediyor. Şavşat ilçesinde yavru bir ayı ağaçta görüntülenirken, çevredekileri fark eden yavru ayının ağaçtan hızlıca ve sinirli bir şekilde inmesi etrafta bulunanlar tarafından cep telefonu ile kayıt altına alındı.

Artvin’in Şavşat ilçesi Elmalı köyünde bulunan ormanlık alanda gezintiye çıkan Birkan Çamlıbel, ağacın üzerinde yavru bir boz ayıyı fark etti. Cep telefonuna sarılan Çamlıbel, ayıyı görüntülemeye başladı. Kendisini fark eden ayı hızlıca ve sinirli bir şekilde homurdanarak ağaçtan inerek başka bir ağaca çıkarak gözden kayboldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.