Artvin Havadis

Eksik evraklı öğrencinin yardımına polis ekipleri koştu

ARTVİN’DE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI’NIN (YKS) İLK OTURUMU GİREN BİR ÖĞRENCİ, EVRAK EKSİĞİ NEDENİYLE SINAV SALONUNA ALINMADI. AİLESİYLE İRTİBATA GECEN POLİS EKİPLERİ ÖĞRENCİNİN EVİNE GİDEREK EVRAKLARINI AİLESİNDEN ALIP ÖĞRENCİYE ULAŞTIRDI. POLİS EKİPLERİNİN BU TALAŞI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI.

Eksik evraklı öğrencinin yardımına polis ekipleri koştu
19 views
27 Haziran 2021 - 12:50

Artvin’de Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) giren Sude Makar isimli bir öğrenci, evrak eksiği nedeniyle sınav salonuna alınmadı. Ailesiyle irtibata geçen polis ekipleri öğrencinin evine giderek evraklarını ailesinden alıp öğrenciye ulaştırdı. Polis ekiplerinin bu telaşı güvenlik kameralarına yansıdı.

Hopa ilçesindeki Hüsnü Ciner İlkokulu’nda sınava girecek olan Sude Makar, heyecandan sınava giriş belgesini evinde unuttu. Bu nedenle sınav salonuna alınmayan öğrencinin yardımına polis ekipleri koştu. Ailesiyle irtibata geçen polis ekipleri, sınav giriş belgesini ailesinden alarak sınavın başlamasına 8 dakika kala öğrenciye ulaştırmayı başardı. Polis ekiplerinin koşuşturduğu o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Polis ekiplerinin bu telaşı okul kapısında bekleyen veliler tarafından alkışlarla karışandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.