Artvin Havadis

Kırtasiyeye giren karganın pinpon topu ile imtihanı

ARTVİN’DE BİR KIRTASİYEYE GİREN KARGA PİNPON TOPUNU ÇALARAK ÖNCE SEKTİRDİ, DAHA SONRA GAGASINA ALIP UÇARAK UZAKLAŞTI. İŞLETME SAHİBİ İSE GÜLEREK, “PARASINI ÖDEMEDİN KARDEŞ” DİYEREK ARKASINDA SESLENMEKLE YETİNDİ.

Kırtasiyeye giren karganın pinpon topu ile imtihanı
161 views
02 Kasım 2021 - 10:10

Artvin’in Kemalpaşa ilçesinde kırtasiyeye giren bir karga tezgahta gördüğü pinpon topu ile önce kırtasiye içinde bir süre oynadı, ardından kırtasiye dışına çıkarak yolda oynadığı pinpon topunu daha sonra gagası ile tutarak alıp kaçtı. İşletme sahibi ise o anları cep telefonu ile görüntülerken, pinpon topunu çalarak kaçan karganın arkasından “Parasını ödemedin kardeş” diyerek seslendi.

Artvin’in Kemalpaşa ilçesinde kırtasiye işleten Paşa Ali Tatar ve ortağı Tecettin Tatar ilginç bir olaya tanık oldu. Kırtasiyede müşteri beklerken içeriğe giren karga, etrafta dolanmaya başladı. İşletme sahipleri ve içeride bulunan müşterilere aldırış etmeyen karga, yerde duran kırtasiye malzemelerini kurcaladı. Zekasıyla ün yapmış karganın gülümseten bu hallerini cep telefonu kamerası ile kayıt altına alan işletmeci Tacettin Tatar, “Hırsız bu yakalayın hırsızı diyerek” gülmeye başladı.

Kırtasiyede bulduğu pinpon topuyla oynayan karga sektirerek dışarı çıktı. Karga pinpon topuyla oynamaya dışarda da devam edince işletme sahipleri gülerek “Parasını ödemedin kardeş” diyerek kargaya seslendi, karga ise pinpon topunu gagasına alıp uçarak uzaklaştı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.