Artvin Havadis

Köye inen aç ayı korku ve paniğe neden oldu

ASA KÖYE İNEN AYI KORKU VE PANİĞE NEDEN OLDU (FOTOĞRAFLI) ADEM GÜNGÖR ARTVİN (İHA)-ARTVİN’İN ARDANUÇ İLÇESİNDE AÇ KALAN AYILAR KÖYE İNDİ. EVLERİNİN BAHÇESİNDE AYIYLA KARŞILAŞAN VATANDAŞLAR BÜYÜK PANİK YAŞADI. ARTVİN’İN ARDANUÇ İLÇESİ AŞAĞIIRMAKLAR KÖYÜNE AYI MUSALLAT OLDU. AÇ KALAN AYI KÖYE İNEREK YİYECEK ARAMAYA BAŞLADI. GÜNDÜZ SAATLERİNDE KÖYLÜNÜN BAHÇESİNE GİREN, AYI KORKU VE PANİĞE NEDEN OLDU. AYIYI KARŞISINDA GÖREN VATANDAŞLAR NEYE UĞRADIKLARINI ŞAŞIRDI. AYINI KARŞILARINDA GÖREN VATANDAŞLAR, ÜZERLERİNE GELEN AYIYI BAĞRIŞMALARLA UZAKLAŞTIRDILAR. O ANLAR İSE BİR VATANDAŞ TARAFINDA CEP TELEFONUNA KAYIT EDİLDİ. (AG

Köye inen aç ayı korku ve paniğe neden oldu
182 views
08 Haziran 2021 - 8:40

Artvin’in Ardanuç ilçesinde aç kalan ayılar köye indi. Evlerinin bahçesinde ayıyla karşılaşan vatandaşlar büyük panik yaşadı.

Artvin’in Ardanuç ilçesi Aşağıırmaklar köyüne ayı musallat oldu. Aç kalan ayı köye inerek yiyecek aramaya başladı. Gündüz saatlerinde köylünün bahçesine giren, ayı korku ve paniğe neden oldu. Ayıyı karşısında gören vatandaşlar neye uğradıklarını şaşırdı. Bağırarak ve gürültü çıkartarak ayıyı uzaklaştırmaya çalışan vatandaşlar o anları cep telefonu ile kaydetti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.